Description
Send Inquiry




| Model | ZGSM-QD100H5 |
| LED brand | Lumileds |
| Driver brand | Meanwell , INVENTRNOICS, OSRAM, philips |
| Lumen | 13000lm |
| Label Wattage | 100W |
| Hole Size | 346 ×285 mm |
| Fixture Dimension | 316 x304 x120 mm |
| Fixture Weight | 4.4 kg |
Hot Tags: Recessed Canopy Lights, led light, canopy light, petrol station light

